Betatesting WordPressu 2.9

Tvůrci aplikace WordPress se nechali na svém blogu slyšet, že se blíží další vývojový milník - první beta 2.9. A při této příležitosti uvedli pro všechny zájemce o testování informace, jak se ho zúčastnit.
reklama

Cílem všech beta-verzí je otestovat stabilitu a užitnost nových funkcí při současném maximálním odstranění jejich chyb. A s aplikací WordPress to samozřejmě není jinak. Během testování dle slov autorů nebudou přidávány žádné další nové funkce a bude se jen debugovat.

Testování se bude dít formou downloadu plug-inu jménem WordPress Beta Tester, který z běžné verze udělá betu k otestování. Rozhodně se nedoporučuje používat k testům ostré weby, to by ale snad mělo být pravidlem u všech zatím neprověřených bet. Pokud vše dobře půjde, dočkáme se kompletního WordPressu 2.9 někdy koncem října.

Zdroj: WordPress.org blog

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru