BenQ v kovovém provedení - E1000

Společnost BenQ představuje svůj nejnovější přírůstek do své řady digitálních fotoparátů – BenQ E1000. Fotoaparát je osazen 3“ LCD displejem, 10megapixelovým snímačem, trojnásobným optickým zoomem, který je možné používat při snímání fotografií i videa, automatickou detekcí obličeje a vysokou citlivostí ISO do hodnoty 1 600. BenQ E1000 byl vytvořen pro individualisty s vysokými nároky: S kovovým broušeným gripem a s černým matným kovovým tělem silně zapůsobí na jejich smysly!
reklama

Fotoaparát E1000 nabízí vysokou citlivost ISO až 1 600 pro jasné fotografie v místech s nízkou úrovní osvětlení, kde není možné použít blesk. E1000 je vybaven tlačítkem pro rychlé přepnutí do režimu Shake Free – a to kdykoliv. Zachycení pohybujících se objektů při nízkém osvětlení je nyní snadné s vylepšenou funkcí Super Shake Free, která nastaví citlivost ISO a rychlost závěrky podle okolní úrovně světla. 

Díky funkci Face-Tracking E1000 automatikcy detekuje a sleduje až devět tváří současně a zajistí, že jejich fotografie bude perfektní co se týká barevnosti, kontrastu a ostrosti. Fotoaparát nabízí 24 fotografických režimů, včetně olejomalby nebo skici. Mezi další unikátní vlastnosti patří schopnost zachytit 12 snímků v sérii za sekundu, funkce fotorámečků a podpora standardu PictBridge pro snadný tisk fotografií na kompatibilní tiskárně. Dále fotoaparát umožňuje zvolit dva výstupní formáty pro tisk, zobrazení a editaci fotografií a to širokoúhlý 16:9 a standardní 4:3. 

Fotoaparát nabízí amatérům a profesionálům snadné nastavení priority závěrky a clony včetně plně manuální kontroly díky režimu P/Av/Tv/M. Rychlost závěrky a clona mohou být nastaveny v Av nebo Tv režimu nebo v manuálním režimu současně, zatímco v režimu Program je clona i rychlost závěrky nastavena dle okolních světelných podmínek.

BenQ E1000

O BenQ Corporation

BenQ Corporation tvoří tři hlavní obchodní skupiny – výpočetní technika, spotřební elektronika a komunikace. I když tyto obchodní skupiny a organizační jednotky zahrnují široký sortiment výrobků, každá z nich se trvale zaměřuje na poskytování řešení orientovaných na potřeby zákazníků a navržených především s ohledem na digitální životní styl. V roce 2005 přesáhly příjmy společnosti 5,04 miliardy USD.

O skupině BenQ Group

BenQ Group v současné době sestává z jedenácti společností, které působí nezávisle, přičemž společně využívají zdroje a výhody vzájemné synergie. Mezi společnosti BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation, Darfon Electronics Corporation, Daxon Technology Inc., BenQ Guru Software Co., Airoha Technology Corporation, BenQ Hospital, Darwin Precisions, Ltd, Raydium Semiconductor Corporation, Cando Corporation and Wellypower Co., Ltd. V roce 2005 přesáhly příjmy BenQ Group 12,36 miliardy USD.

Další informace můžete získat na webových stránkách BenQ.cz. Podívejte se také na detailní popis fotoaparátu a na jeho obrázky.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru