BeautifulPeople.com s konečnou platností zjistil, kdo má nejkrásnější ženy a muže na světě

Způsob, jakým web BeautifulPeople.com získává nové členy, je prostý – uchazeč vyplní stručný profil a přidá fotku. A hned poté (v průběhu dalších 48 hodin) osoby opačného pohlaví hodnotí jeho vizáž. Z celé této VIP seznamky vyplynulo několik velmi zajímavých informací...
reklama

Vypadá to, že nejhůře jsou na tom se vzhledem Britové – je totiž povolen vstup zhruba jen méně než každému osmému. Pokud jde o Britské ženy, tak zde se přijímají cca 3 ze 20 uchazeček. Nejúspěšnější jsou naopak švédští muži (65 % přijatých) a norské ženy (76 % uchazeček).

Připomínáme, že web / služba BeautifulPeople.com byla založena v roce 2002 v Dánsku a od té doby se stala v celosvětovém měřítku velmi populární. Za dobu její existence zde bylo odmítnuto na 1,8 milionu uchazečů z celkem 190 zemí a pouze 360 000 jich bylo naopak přijato.

Zdroj: PCMag

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru