Avast vydal novou verzi svého antiviru

Společnost Avast vydala osmou verzi svého antivirového programu, která přináší změny v uživatelském rozhraní a nové funkce pro platící i neplatící uživatele.
reklama

Ceny zůstávají stejné: antivirus ve verzi Pro vyjde na 40 dolarů ročně, Internet Security na 50 dolarů ročně a nová edice Premier se prodává za 70 dolarů na rok. Všechno jsou to licence na jeden počítač, Avast však nabízí při koupi více licencí slevy. Nové uživatelské rozhraní bylo navrženo tak, aby se dalo jednoduše ovládat i dotykem prstů a nutno říci, že je znatelně přehlednější. 

Nová funkce Software Updater uživateli oznámí, jestli je dostupná aktualizace na nějaký (známý) nainstalovaný software od třetí firmy jako Java, Flash nebo Adobe Reader. Bezplatná edice o dostupnosti aktualizace podá pouze hlášku, profesionální verze a Internet Security však nabídnou tlačítko "Fix Now", díky kterému je možné patch ihned stáhnout. Ve verzi Premier se tím nemusíte vůbec zabývat, jelikož lze nastavit, aby se aktualizace stahovaly automaticky.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru