AutoCont přechází na systémy Windows Vista a Microsoft Office 2007

Centrální divize společnosti AutoCont CZ, zodpovědná  za produktový management a marketing společnosti, již kompletně pracuje na produktech Windows Vista a Microsoft Office 2007. Díky vyhledávacím nástrojům integrovaným přímo do Windows Vista a rozšířené spolupráci systému Office s firemním portálem a dalšími podnikovými aplikacemi, došlo k výraznému zvýšení produktivity a zefektivnění práce celé divize. Na základě těchto dosavadních pozitivních zkušeností se společnost rozhodla pro přechod na nové produkty napříč celou společností.  
reklama

Důvodem pro přechod na systémy Windows Vista a Microsoft Office 2007 byla zejména potřeba spolupráce s nově nasazenými serverovými produkty Microsoft Exchange Server 2007, Microsoft SharePoint Portal Server 2007 a Microsoft Office Communications Server 2007. Díky vzájemnému provázání těchto systémů mezi sebou, včetně firemního portálu a dalších podnikových aplikací, jako je například Microsoft Dynamics AX, došlo k zefektivnění komunikace a spolupráce nejen v rámci této divize, ale i dalších částí společnosti, které služeb divize využívají. Současně publikování informací na interním portálu je nyní mnohem snazší. Díky vyhledávacím nástrojům obsaženým přímo ve Windows Vista jsou nyní zaměstnanci zase schopni mnohem efektivněji pracovat s daty a rychleji vyhledávat informace a dokumenty.  

„Migraci pracovníků divize jsme uskutečnili za plného provozu v podzimní obchodní sezóně. Přechod byl prováděn postupně v průběhu 1 týdne a jednotlivé uživatele to v práci omezilo jen krátce. Vše tedy proběhlo velmi hladce. Po nasazení daných systémů očekáváme pozitivní dopad zejména na efektivní komunikaci a podporu obchodní činnosti dalších centrálních divizí, regionálních center a obchodních zastoupení,” říká Miloslav Záleský, ředitel pro prodej produktů společnosti AutoCont CZ. 

V současné době pracuje s novými systémy více než 30 uživatelů z centrálních divizí společnosti AutoCont a vybraní pracovníci vedení. V roce 2008 plánuje AutoCont převést na nové systémy všechny zaměstnance společnosti. 

O společnosti AutoCont CZ

AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont Holding, a.s. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby, Technická, systémová a aplikační infrastruktura, Podnikové aplikace. V rámci těchto linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).
AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem
v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru