Asustek chystá Asus Eee Pad

Firma Asustek, která se stala synonymem úspěšnosti moderních netbooků, se nechala slyšet, že na taiwanském Computexu uvede svůj první „iPad Killer“ ve formě malého a levného tabletu.
reklama

Známo je o celé věci prozatím jen to, že Asustek pracuje na minimálně dvojici podobných novinek, což je informace potvrzená samotnými představiteli firmy. Prototyp zařízení byl k nahlédnutí již na letošním CESu, nicméně s uvedením do krutého tržního světa prý nemáme počítat dříve, nežli právě kolem Computexu.

Zařízení má mít 10“ velkou úhlopříčku displeje, procesor Nvidia Tegra 2 a jelikož padlo na adresu operačního systému cosi o softwaru od Google, znamená to, že může jít jedině o Google Chrome OS. Další z verzí Eee Padu by měla nabídnout kombinaci CPU Intel Atom a tradičních Windows. Ovšem pozor – na Computexu se objeví právě verze s Chrome OS.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru