ASUS Eee Keyboard již příští měsíc

Koncept celého počítače v klávesnici někteří haní, jiní vynášejí do nebes. Tak či onak jisté je zatím jedno - novinky se dočkáme oficiálním uvedením již příští měsíc.
reklama

ASUS Eee Keyboard

ASUS Eee Keyboard byl poprvé k vidění na akci Consumer Electronics Show v Las Vegas a již od svého letmého objevení se budil zasloužené emoce. O jeho datech uvedení se ovšem od té doby pouze spekuluje. Máme tu milou povinnost oznámit, že jak v Americe, tak i v Evropě se bude novinka prodávat již od října.

ASUS Eee Keyboard

Navzdory známému datu ještě ale stále nevíme cenu, o které je možno se zatím jen čile dohadovat. Připomínáme, že tato klávesnička má v sobě kompletní PC včetně 5" dotekového displeje, procesoru Atom 1,6 GHz, 1 GB DDR2 paměti a dle volby 16-32 GB flashdisk. Bedzrát je zde pouze jeden - Wi-Fi 802.11n.

Zdroj: Register Hardware

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru