Apple zveřejnilo seznam nejlepších aplikací v App Store za rok 2012

S tím, jak rok 2012 končí, se společnosti jako Twitter a Google ohlížejí zpět a vyzdvihují ty nejzajímavější trendy a momenty. Včera se k nim připojilo také Apple s vyhlášením toho nejlepšího z App Store. 
reklama

Na iPhonu vyhrána aplikace Action Movie FX, která umožňuje na pořízené video přidávat hollywoodské efekty. Ryman Jungle Run od společnosti Ubisoft se stal hrou roku, v kategorii hudební aplikace pak zvítězil Figure.  Na iPadu se aplikací roku stala aplikace určená na kreslení s názvem Paper od FiftyThree, zatímco mysteriózní The Room vyhrál v kategorii hry. 

Pokud bychom se podívali na žebříček nejúspěšnějších aplikací podle počtu stažení nebo tržeb, v prvé kategorii vyhrálo YouTube na iPhonu a Skype na iPadu, Angry Birds pak byly nejúspěšnější placenou aplikací na iPhonu i iPadu. Apple vyhlásilo kategorií více, mezi zajímavé aplikace, které stojí za pozornost, patří Airbnb, Uber, Songza nebo Square Wallet. Na kompletní seznam nejlepších aplikací v Apple App Store se můžete podívat zde.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru