Apple zveřejnilo podrobnosti o WWDC 2014

Každoroční vývojářská konference Apple s názvem Worldwide Developers Conference se odehraje mezi druhým a šestým červnem v Moscone West v San Franciscu a představena bude budoucnost iOS i OS X.
reklama

Letošní WWDC vývojářům nabídne přes stovku technicky laděných workshopů s více než 1000 inženýry z Apple, kteří budou připraveni odpovídat na konkrétní otázky a pomohou vývojářům s integrací nových technologií do jejich aplikací. WWDC je také domovem pro Apple Design Awards, v rámci nichž Apple odměňuje vývojáře, jejich aplikace se vyznačují špičkovým designem, technologií a inovacemi. I tento rok bude možné si na WWDC vytvořit velmi zajímavé kontakty - jak Apple uvádí v oficiálním prohlášení, minulý rok se konference zúčastnili vývojáři z více než šesti desítek zemí světa.

Stejně jako u vývojářské konference I/O Googlu, i u WWDC budou vstupenky zájemcům přiřazovány náhodně v rámci loterie a ne na principu kdo dřív přijde ten dřív bere. Všichni zájemci se mohou přihlásit do sedmého dubna, přičemž ještě ten den bude jasné, kteří z nich měli štěstí a na konferenci se podívají a kteří nikoliv.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru