Apple zveřejnilo podrobnosti o WWDC 2014

Každoroční vývojářská konference Apple s názvem Worldwide Developers Conference se odehraje mezi druhým a šestým červnem v Moscone West v San Franciscu a představena bude budoucnost iOS i OS X.

Reklama

Letošní WWDC vývojářům nabídne přes stovku technicky laděných workshopů s více než 1000 inženýry z Apple, kteří budou připraveni odpovídat na konkrétní otázky a pomohou vývojářům s integrací nových technologií do jejich aplikací. WWDC je také domovem pro Apple Design Awards, v rámci nichž Apple odměňuje vývojáře, jejich aplikace se vyznačují špičkovým designem, technologií a inovacemi. I tento rok bude možné si na WWDC vytvořit velmi zajímavé kontakty - jak Apple uvádí v oficiálním prohlášení, minulý rok se konference zúčastnili vývojáři z více než šesti desítek zemí světa.

Stejně jako u vývojářské konference I/O Googlu, i u WWDC budou vstupenky zájemcům přiřazovány náhodně v rámci loterie a ne na principu kdo dřív přijde ten dřív bere. Všichni zájemci se mohou přihlásit do sedmého dubna, přičemž ještě ten den bude jasné, kteří z nich měli štěstí a na konferenci se podívají a kteří nikoliv.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář