Apple zpřístupnilo druhou betaverzi iOS 7

Apple vývojářům včera zpřístupnilo druhou betaverzi iOS 7, která přináší podporu iPadu a všech verzí iPhonu až po iPhone 4.
reklama

Nová betaverze se objevila jen dva týdny po WWDC 2013 a podle Apple přináší řadu nových funkcí, které v původní betaverzi nebyly obsaženy. Na novinky se můžete podívat v tomto videu, největší změnou je však bezpochyby podpora iPadu. Apple na WWDC vyzdvihlo některé full-screen funkce, jež podle jednoho nejmenovaného blogu byly v první betaverzi "zklamáním" a "škaredé", díky podpoře velkého displeje iPadu by to nyní mělo být lepší. 

Nově se změnila ikona hodinek v ovládacím panelu, přibyly oznámení o sdílených fotografiích a nové se objevilo také tlačítko v aplikaci počasí pro přidání dalších měst. V druhé betaverzi se taktéž vrací hlasové připomínky, které v první betaverzi chyběly. iOS 7 beta 2 je dostupný ke stažení pro všechny oficiální vývojáře zaregistrované u Apple. Systém je možné stáhnout vzduchem přes Wi-Fi, což však může zabrat nějaký čas (soubor má 237MB). 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru