Apple zpřístupnil pro vývojáře iOS 5.0 beta 2

Apple vydal druhou betaverzi iOS 5 pro vývojáře, která přináší několik změn spolu s iTunes 10.5 beta 2 a Apple TV Software beta 2.
reklama

iOS 5 Build 9A5248d nově umožňuje bezdrátovou synchronizaci s Macy. "Bezdrátová synchronizace dat vyžaduje iTunes 10.5 beta 2 a OS X 10.6.8 nebo Lion. Možnost zapnout bezdrátovou synchronizaci uvidíte, jakmile poprvé připojíte své zařízení k iTunes pomocí USB kabelu. Synchronizace následně probíhá automaticky, když je zařízení zapnuté a je na stejné síti jako spárovaný počítač. Synchronizaci můžete také zapnout manuálně z iTunes," uvedl Apple.

Změn doznaly také Upozornění u jednotlivých aplikací. Ty se nyní, když je iPhone/iPod/iPad zamknutý, objevují v bublinách stejně jako když vám příjde e-mail nebo SMS zpráva. Jakmile se objeví nové upozornění, to staré se přesune navrch displeje a lze jej zobrazit jednoduše stažením prstem zpět dolů. Mezi další změny patří možnost zálohovat na iCloud nebo počítač a mírně předělány byly i SMS zprávy. iOS 5.0 beta 2 je přístupný v Apple Dev Center pro registrované vývojáře.

Zdroj: PCA

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru