Apple zpřístupnil pro vývojáře iOS 5.0 beta 2

Apple vydal druhou betaverzi iOS 5 pro vývojáře, která přináší několik změn spolu s iTunes 10.5 beta 2 a Apple TV Software beta 2.

Reklama

iOS 5 Build 9A5248d nově umožňuje bezdrátovou synchronizaci s Macy. “Bezdrátová synchronizace dat vyžaduje iTunes 10.5 beta 2 a OS X 10.6.8 nebo Lion. Možnost zapnout bezdrátovou synchronizaci uvidíte, jakmile poprvé připojíte své zařízení k iTunes pomocí USB kabelu. Synchronizace následně probíhá automaticky, když je zařízení zapnuté a je na stejné síti jako spárovaný počítač. Synchronizaci můžete také zapnout manuálně z iTunes,” uvedl Apple.

Změn doznaly také Upozornění u jednotlivých aplikací. Ty se nyní, když je iPhone/iPod/iPad zamknutý, objevují v bublinách stejně jako když vám příjde e-mail nebo SMS zpráva. Jakmile se objeví nové upozornění, to staré se přesune navrch displeje a lze jej zobrazit jednoduše stažením prstem zpět dolů. Mezi další změny patří možnost zálohovat na iCloud nebo počítač a mírně předělány byly i SMS zprávy. iOS 5.0 beta 2 je přístupný v Apple Dev Center pro registrované vývojáře.

Zdroj: PCA

Reklama

Přidat komentář