Apple vyřeší problém se signálem nových iPhonů bezplatnými kryty

Šéf společnosti Apple Steve Jobs včera potvrdil, že vlastníci nového iPhonu 4 obdrží zcela zdarma kryt, který by měl vyřešit problémy se signálem.
reklama

Téměř okamžitě po vydání nového telefonu se totiž objevily problémy s jeho anténou, respektive signálem. Uživatelé si začali stěžovat na to, že pokud uchopili iPhone 4 na přesně daných dvou místech, telefon zcela ztratil signál. Jobs se tak na včerejší konferenci snažil dokázat, že touto chybou netrpí jen iPhone, ale také třeba konkurenční telefony BlackBerry Bolt 9700 a HTC Droid Eris – stejně jako starší iPhone 3GS.

Problém se ztrátou signálu by měl řešit i nový iOS 4.0.1, který přináší upravený algoritmus výpočtu signálu tak, aby se z ničeho nic neztrácel. To však nestačí, a tak Apple včera oznámil, že těm uživatelům, kteří budou stále pociťovat problémy se signálem, zdarma dodá kryt, který by měl tento problém s konečnou platností řešit. Kryt dostanou současní vlastníci iPhonu 4 stejně jako ti, kteří si jej koupí do konce září. Kryty budou dostupné od konce příštího týdne na stránkách Apple, kde si o ně lidé mohou zažádat. A pokud uživatelé nebudou s telefonem i tak spokojeni, mohou jej podle Jobse do 30 dnů vrátit a dostanou své peníze zpět.

Z prezentace Jobse na včerejší konferenci bylo patrné, že podle Apple je celý problém se signálem nového iPhonu mediálně příliš zveličený. Jobs mimo jiné řekl, že na problémy s anténou si na jeho lince stěžovalo pouze půl procenta vlastníků nového telefonu.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru