Apple vydalo pátou betaverzi iOS 7

Společnost Apple vývojářům tento týden zpřístupnila již pátou betaverzi nového operačního systému iOS 7, která přináší opravdu chyb a nové funkce v rámci Control Center.

Reklama

Vývojáři s přístupem k poslední betaverzi najdou v menu Nastavení nové ikonky pro Wi-Fi, Bluetooth, Airplane Mode jednotlivé funkce. Mezi další estetické funkce patří bílá instalační obrazovka pro ty, kteří mají bílý iPhone a černá pro ty, jež mají černý. Navzdory opravě řady chyb se však některé bugy dostaly ze čtvrté betaverze (vydané před týdnem) do páté bety. Například kolonky na hesla se nezobrazují korektně při nakupování věcí v rámci aplikace nebo herního centra. 

Vkládání textu je možné do všech k tomu určených oken, někdy ale nevidíte, co píšete. Vývojáři Apple dále informovali o tom, že některé aplikace mohou při stahování zamrznout - řešením je restartovat jednou nebo dvakrát zařízení. Podobné chyby budou samozřejmě do vydání finální verze opraveny, podle neoficiálních informací by iOS 7 mohl spatřit světlo světa již příští měsíc.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář