Apple vydalo pátou betaverzi iOS 7

Společnost Apple vývojářům tento týden zpřístupnila již pátou betaverzi nového operačního systému iOS 7, která přináší opravdu chyb a nové funkce v rámci Control Center.
reklama

Vývojáři s přístupem k poslední betaverzi najdou v menu Nastavení nové ikonky pro Wi-Fi, Bluetooth, Airplane Mode jednotlivé funkce. Mezi další estetické funkce patří bílá instalační obrazovka pro ty, kteří mají bílý iPhone a černá pro ty, jež mají černý. Navzdory opravě řady chyb se však některé bugy dostaly ze čtvrté betaverze (vydané před týdnem) do páté bety. Například kolonky na hesla se nezobrazují korektně při nakupování věcí v rámci aplikace nebo herního centra. 

Vkládání textu je možné do všech k tomu určených oken, někdy ale nevidíte, co píšete. Vývojáři Apple dále informovali o tom, že některé aplikace mohou při stahování zamrznout - řešením je restartovat jednou nebo dvakrát zařízení. Podobné chyby budou samozřejmě do vydání finální verze opraveny, podle neoficiálních informací by iOS 7 mohl spatřit světlo světa již příští měsíc.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru