Apple vydalo OS X 10.8.3 s podporou Windows 8 Boot Camp

Apple vydalo novou verzi svého operačního systému Mountain Lion ve verzi 10.8.3, která přináší řadu vylepšení a aktualizací.
reklama

Nový systém například umožňuje využít dárkový poukaz iTunes za pomoci kamerky Macu a přináší podporu Boot Camp pro duální bootování Windows 8 a podporu Boot Camp pro Macy s 3TB pevným diskem. Opraveno bylo také několik bezpečnostních děr, které podle Apple umožňovaly spuštění nebezpečného kódu na dálku včetně jedné, jež uměla spustit aplikaci vytvořenou v Javě po navštívení nebezpečného webu, a to i v případě, když byl plug-in Javy vypnutý.

Systém také opravuje zvláštní chybu objevenou minulý měsíc, díky které padala řada aplikací určených pro OS X když byl vložen text "File:///" do okna dokumentu. Mac OS X 10.8.3 navíc obsahuje nejnovější verzi Safari (6.0.3) a vlastníci MacBooků Pro s Retina displejem budou potěšeni tím, že po instalaci této aktualizace jim vydrží baterie o dvacet minut déle.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru