Apple vydalo iOS 6.1

Apple zpřístupnilo první větší aktualizaci svého mobilního operačního systému iOS 6 od jeho vydání v září minulého roku.
reklama

Aktualizace s označením iOS 6.1 obsahuje řadu oprav chyb a několik nových funkcí, z nichž nejdůležitější (avšak pro Českou republiku zatím naprosto nevýznamná) je podpora 4G LTE u více operátorů. V rámci iOS 6.1 přibyla podpora 36 nových operátorů s podporou 4G LTE pro iPhone a 23 pro iPad po celém světě. Podle Philipa Schillera z Apple tak bude moci ještě více uživatelů vyzkoušet ultrarychlé brouzdání po internetu, video hovory FaceTime a službu iCloud.

iOS 6.1 přináší také vylepšení pro hlasovou asistentku Siri, která nyní umí v USA nakupovat lístky do kin a předplatitelé iTunes Match si opět mohou stahovat jednotlivé skladby z iCloudu do svých zařízení (tato funkce byla dostupná již dříve, v rámci softwarové aktualizace však byla z neznámých důvodů odstraněna). Novinek se dočkala také pro našince nevýznamná aplikace Passbook, vylepšeno bylo ovládání přehrávané hudby na uzamčené obrazovce a Safari by nyní údajně mělo být o něco rychlejší.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru