Apple vydal nové iMacy a Magic Trackpad

Apple včera ukončil několik týdnů trvající spekulace a vydal upravenou řadu iMaců a v neposlední řadě i tzv. Magic Trackpad.
reklama

Nové iMacy jsou vizuálně téměř nerozeznatelné od těch starých, avšak přinášejí nejnovější procesory i3 a i5 od Intelu, stejně jako quad-core i5 a i7. Dále jsou opatřeny tichými grafickými kartami ATI Radeon HD a pokud si koupíte 27palcový model, můžete si přikoupit také 256GB SSD. Ceny iMaců se podle použitého procesoru, množství paměti RAM, grafické karty a pevného disku pohybují od 1199 dolarů do 1999 dolarů (24 000 Kč - 40 000 Kč).

Navíc Apple začal prodávat tzv. Magický Trackpad, což je zařízení velmi podobné trackpadu, který známe z MacBooku. Magický Trackpad se s iMacem propojí přes Bluetooth a umožní věci jako rolování dokumentu nebo přepínání webové stránky pomocí dotyků prstů. Magick Trackpad se prodává za 69 dolarů. To však není vše, Apple také představil 27palcový Cinema Display, který bude dostupný od září za 999 dolarů a nabíječku AA baterií v ceně 29 dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru