Apple vydal Mac OS X Lion a nové MacBooky Air

Apple oficiálně vydal novou verzi svého operačního systému OS X: 10.7 s kódovým označením Lion. Stáhnout si jej můžete z App Store. V pořadí již osmá verze OS X přináší více než 250 nových funkcí a 3000 API pro vývojáře. OS X Lion má 4 GB a stojí 30 dolarů, lze jej nainstalovat i na více Maců přiřazených k jednomu účtu na iTunes.
reklama

Minimální požadavky jsou: Mac s procesorem Core 2 Duo, i3, i5, i7 nebo Xeon a 2GB RAM. Operační systém bude také dodáván na všech nových počítačích Mac včetně 11palcových a 13palcových MacBooků Air vydaných včera.

Jedenáctipalcový model je dostupný ve dvou verzích: s 1,6GHz Intel Core i5-2467M procesorem, 2 GB paměti a 64 GB flashové paměti za 999 dolarů a dvojnásobným množstvím RAM a paměti za 1199 dolarů. Třináctipalcový MacBook Air je opatřen procesorem 1,7GHz Intel Core i7-2637M, 4 GB RAM a 128 GB nebo 256 GB flashové paměti za 1299 a 1599 dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru