Apple vydal Mac OS X 10.6.8, předskokana Max OS X Lion

Apple vydal aktualizaci operačního systému Mac OS X Snow Leopard, která mimo jiné systém připraví na přechod k OS X Lion. Stahovat můžete nejpohodlněji prostřednictvím aktualizačního mechanismu přímo ve svém Macu.
reklama

Mac OS X 10.6.8 podle Apple nabídne "celou řadu oprav" včetně zlepšené spolehlivosti VPN nebo aktualizovaných definic pro rozpoznání falešného antiviru Mac Defender. Snow Leopard 10.6.8 přináší také aktualizaci nástroje App Store, která váš Mac připraví na přechod na Mac OS X Lion. Pokud tedy plánujete příští měsíc upgradovat, novou aktualizaci si určitě nainstalujte.

Z dalších změn, které Mac OS X 10.6.8 nabízí, je to například oprava pádů prohlížeče Preview nebo vylepšená podpora pro IPv6.

Na kompletní seznam změn, které přináší Mac OS X 10.6.8, se můžete podívat na stránce About the Mac OS X v10.6.8 Update.

Mac OS X Lion bude distribuován v červenci pouze přes Mac App Store a bude se prodávat za příjemných třicet dolarů, přičemž jeho instalace nebude omezena jen na jeden počítač. V pořadí již osmá verze tohoto operačního systému přinese více než 250 nových funkcí a 3000 novinek v API pro vývojáře.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru