Apple vydal iOS 4.2

Apple vydal aktualizaci svého operačního systému pro iPod touch, iPhone a iPad, která přináší nové funkce a vylepšení výkonu.
reklama

iOS 4.2 ocení především vlastníci iPadů, jelikož se dočkají několika dlouho očekávaného multitaskingu, který pro uživatele iPhonů a iPodů touch přinesl již iOS 4.0 nebo podpory adresářů, díky kterým nyní mohou organizovat své aplikace. Všechna výše zmíněná zařízení se pak dočkají funkcí AirPlay a AirPrint.

AirPlay umožní streamovat audio a video z vašeho přenosného zařízení do kompatibilních TV a funkce AirPrint umožní bezdrátově tisknout (v současné době je to možné pouze s vybranými tiskárnami HP).

Uživatelé iPhonů, iPodů touch a iPadů se také dočkají Game Centra, které jim umožní hrát multiplayerové hry. iOS 4.2 navíc přináší vylepšené vyhledávání v prohlížeči Safari, nové fonty do aplikace Poznámky a zlepšení bezpečnosti (především opravu dvou desítek kritických chyb ve WebKitu).

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru