Apple vydá Mac OS Maverics na konci října

Apple podle nejmenovaných zdrojů zachová tradici a den po zveřejnění svých výsledků za čtvrté fiskální čtvrtletí vydá Mac OS 10.9 Mavericks.
reklama

Americká společnost Maverics poprvé představila na své každoroční konferenci pro vývojáře v červnu tohoto roku. Vybraní vývojáři pak získali přístup k preview testovací verzi s tím, že finální produkt bude vydán na podzim. Nová verze operačního systému od Apple mimo jiné přinese vylepšenou podporu více displejů a záložky, jež usnadní navigaci v systému.

Craig Federighi z Apple během WWDC uvedl, že uživatelé budou moci přistupovat k menu z několika displejů a aktivita na jednom monitoru nebude zasahovat do aktivity na druhém. Nová verze OS navíc nabídne kompresi neaktivní paměti, jež tak bude uvolňována pro jiné aplikace. Celkem by Maverics, který nahradí rok starý Mountain Lion, měl obsahovat přes dvě stovky vylepšení.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru