Apple údajně plánuje spuštění služby Joint venture

Představitelé Apple tento týden ve svých kamenných obchodech údajně absolvují sérii schůzek, na kterých své zaměstnance připravují na uvedení nové služby s názvem Joint Venture.

Reklama

Joint Venture by měl být novou předplatitelskou službou, jež by uživatele stála 500 dolarů (téměř devět tisíc korun ročně) a získali by za ni různé výhody. Jeden balíček Joint Venture se má vztahovat až na pět Maců a uživatelé by díky němu měli získat například lepší technickou podporu, VIP přístup do kamenných obchodů Apple nebo zapůjčení 15palcového MacBooku Pro při opravě toho stávajícího, která by zabrala více, než 24 hodin.

Pro předplatitele Apple údajně navíc plánuje speciální workshopy, na kterých bude předvádět, jak lze s jeho Macy zvýšit při práci produktivitu. Na workshopy se budou moci přihlásit i lidé, kteří si Joint Venture nepředplácí, avšak zaplatí za ně blíže nespecifikovanou částku.

Podle webu 9 to 5 Mac bude Joint Venture, jenž má být spuštěn již v tomto měsíci, zaměřen především na firemní zákazníky, což je patrné už podle ceny služby. Nutno podotknout, že Joint Venture se dočkají zatím zákazníci pouze ve Spojených státech.

Zdroj: DailyTech

Tagy: 

Reklama

Komentáře

500 USD za něco takového mi přijde moc, to si raději koupím nějaký mininotebook jako záložní stroj. Ty workshopy znějí lákavěji.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář