Apple se omluvilo za fiasko s mapami v iOS6

Nestává se často, aby Apple přiznalo, že jeho produkty nejsou dokonalé, avšak v reakci na nepovedené mapy v iOS6 uznal šéf Tim Cook za vhodné se uživatelům omluvit.
reklama

Apple do svého nového operačního systému iOS6 integrovalo vlastní mapy, které nahradily řešení od Googlu. Vstup Apple do světa map se však příliš nevyvedl - na nekvalitní službu si stěžují zákazníci a poukazuje na ni i konkurence. Tim Cook se proto rozhodl v otevřeném dopise omluvit. Zde jsou výňatky z tohoto dopisu:

Mapy byly součástí již první verze iOS. V průběhu let jsme si uvědomili, že chceme uživatelům nabídnout mapy kvalitnější, které budou obsahovat funkce jako hlasová navigace. Kvůli tomu jsme museli vytvořit zcela nové mapy.

Nové mapy v současné době používá více než 100 milionů uživatelů. Jen během jednoho týdne uživatelé vyhledali téměř půl miliardy lokací. Čím více lidé mapy používají, tím více odezvy nám poskytují a my můžeme službu dále zlepšovat. 

Během doby, kdy budeme na vylepšení Map pracovat, můžete zkusit alternativní služby, jež jsou dostupné v App Store jako Bing, MapQuest a Waze, nebo použít řešení od Googlu a Nokie. 

Víme, že od nás očekáváte pouze to nejlepší a budeme pracovat bez přestávky do té doby, než Mapy dosáhnou tohoto standardu. 

Tim Cook

Zdroj: Apple.com

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru