Apple představí nový iPhone příští úterý

Apple oficiálně potvrdil, že konference, na které bude s největší pravděpodobností představen nový iPhone, se bude konat 4. října.
reklama

V pozvánce, kterou Apple rozeslal médiím, je tento obrázek s nápisem “Let’s talk iPhone.” Tisková konference se odehraje v kampusu Apple v kalifornském Cupertinu, což je neobvyklé, jelikož tradičně společnost pořádala velké konference v centru Yearba Buena v San Franciscu. Bude to také vůbec poprvé, co celou událost povede nový šéf Apple Tim Cook, jelikož Steve Jobs minulý měsíc odstoupil.

A proč Apple tentokrát pořádá svou konferenci v Cupertinu? Možností je více: podle některých informací bylo centrum Yerba Buena již zamluvené na jinou událost, jiní analytici pak tvrdí, že společnost bude v Cupertinu moci lépe demonstrovat 4G LTE funkce svého iPhonu. Otázkou však je, zda Apple představí jen trochu upravený iPhone 4 s názvem 4S nebo zcela nový iPhone 5. Ví se pouze to, že nový chytrý telefon bude pohánět procesor A5 SoC, který je například v iPadu 2.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru