Apple pracuje na nové možnosti synchronizace záložek přes iCloud

Sdělení na webu iCloud.com naznačuje, že Apple již brzy přidá novou možnost jak přes iCloud zobrazovat synchronizované záložky. 
reklama

S informací přišel portál 9to5Mac, podle kterého se zpráva s texem „Záložky iCloud budou dostupné brzy. Vraťte se prosím později" zobrazí tehdy, když se uživatel pokusí nainstalovat přídavek pro Chrome z iCloud kontrolního panelu ve Windows. I když zpráva může odkazovat na přídavek Záložky iCloud, jelikož URL končí "bookmarks_extension," to nedává tak úplně smysl, jelikož přídavky pro prohlížeč Apple již vydalo před několika měsíci a jsou dostupné jak pro Chrome, tak pro Firefox.

Pravděpodobnější variantou je to, že uživatelé budou již brzy schopni zobrazovat své záložky synchronizované skrze iCloud na webu. To se může hodit například při cestování, pokud je uživatel nucen používat cizí počítač - třeba v knihovně. Slovo záložky ve výše zmíněném textu je vyobrazeno ve stylu iOS 7, což indikuje to, že stránka je poměrně nová. Apple již v minulosti takovýmto "nechtěným" způsobem zveřejnilo přes iCloud.com informace o chystaných funkcích. Například v květnu 2012 jsme se díky webu beta.icloud.com neoficiálně dozvěděli o tom, že se pracuje na webových aplikacích Poznámky a Připomínky.

Zdroj: 9to5Mac

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru