Apple Online Store oficiálně už i v České republice

Pokud patříte mezi fanoušky firmy Apple a zcela náhodou jste dnes nedostali e-mail s oznámením, pak vězte, že Apple Online Store je oficiálně otevřen i v České republice. Koupíte v něm známé produkty, jako jsou iPad, iPhone, iPod, počítače Mac a další.
reklama

Kromě základních produktů nabízí Apple Online Store i možnost gravírování vámi vybraného vzkazu s omezením na maximálně dva řádky a 35 znaků. Délka se ještě mění v závilosti na zvoleném produktu, který chcete takto upravit.

Nejsem si jist, zda bych gravírování využil. Jde o dobré doplnění produktu směřovaného jako dárek, na druhou stranu to poněkud ztěžuje jeho následné odporodání, až bude majitel chtít změnu.

V eshopu je samozřejmě k dispozici i operační systém Mac OS X Lion a možnost přizpůsobení základních konfigurací počítačů a notebooků Mac.

Zdroj: zpráva společnosti Apple

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Pozor na záruku. Je sice 2 roky ale pokud se vám po prvním roce něco pokazí, budete pro uznání reklamace potřebovat papír od experta

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru