Apple odkládá vydání nových MacBooků kvůli OS Lion

Podle webového portálu AppleInsider má Apple již připraveny nové modely MacBooku Air, avšak nechce je vydat dříve, než se na trh dostane operační systém Mac OS X 10.7 Lion.
reklama

V současné době je na trhu Mac OS X 10.6, jenž byl vydán v červnu minulého roku a na něm Apple nové MacBooky demonstrovat nechce. To, že Apple má nové MacBooky již připravené, potvrdil také server Macrumors.com, podle kterého všem přenosným zařízením od Apple kromě MacBooku Pro v tomto roce končí jejich přirozený životní cyklus a měly by být nahrazeny novými verzemi.

Mac OS X 10.7 Lion bude vydán v červenci a uživatelům umožní mimo jiné propojení s nedávno představenou službou iCloud. Nová verze operačního systému od Apple se bude od těch předešlých lišit také v tom, že bude dostupná pouze ke stažení v Mac App Storu a nebude se prodávat na fyzických médiích.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru