Apple na WWDC 2011 představí budoucnost Mac OS a iOS

Apple oficiálně potvrdil, že i v tomto roce bude pořádat svou Worldwide Developers Conference (WWDC), a to od 6. do 10. června v San Franciscu.
reklama

Na letošní konferenci se společnost bude podle svých slov zabývat "budoucností iOS a Mac OS." Lístky si můžete koupit na stránkách WWDC (nejde o levnou záležitost, jeden lístek stojí v přepočtu 27 000,- Kč). WWDC je konferencí určenou primárně pro vývojáře a Apple na ní demonstruje software a technologie, které by jiné společnosti mohly zabudovat do svých platforem. Na letošní WWDC budou představeny nové druhy aplikací, které vývojáři mohou vytvářet za použití nástrojů Applu. Navíc se vývojáři mohou těšit na technicky zaměřené prezentace od zaměstnanců Apple.

Vývojáři se na WWDC dozví jak zlepšit funkčnost, výkonnost a design svých aplikací pro iOS nebo Mac OS X Lion. Celkově se tento rok na konferenci odehraje přes 100 technicky zaměřených přednášek na celou řadu témat týkajících se iOS a Mac OS, kterých se bude účastnit více než 1000 inženýrů Applu. "Pokud jste vývojářem pro iOS nebo Mac OS X, tato událost by vám rozhodně neměla chybět," uvedl v prohlášení Philip Schiller z Apple.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru