Apple konečně v App Store umožňuje vyzkoušet aplikace před koupí

Jelikož Apple nevrací peníze uživatelům, kteří nejsou spokojeni se zakoupenými aplikacemi v App Store, rozhodl se v tomto oblíbeném e-shopu vytvořit novou sekci s trial verzemi programů.
reklama

Apple tento týden ve svém populárním App Store představil novou sekci s názvem Try Before You Buy (Vyzkoušejte před koupí). Myšlenka je taková, že by si díky této sekci uživatelé mohli aplikace vyzkoušet před tím, než si je koupí. V současné době zde však jsou obsaženy bohužel pouze některé (konkrétně jich je 98) bezplatné a lite aplikace - žádné placené. Většina z těchto aplikací již v App Store byla i před vznikem nové sekce, některé vznikly nově. 

Apple vznik "Vyzkoušejte před koupí" zdůvodńuje tím, že App Store nenabízí možnost vrátit aplikaci, se kterou uživatel je uživatel nespokojen. V porovnání s tím konkurenční Android Market od Googlu nabízí možnost vrátit aplikaci do 24 hodin od její koupě (pokud jste si ji již dříve nenainstalovali nebo neodinstalovali). Trial verze aplikací si mohou stahovat také uživatelé operačního systému Symbian a plánuje je i Microsoft u nových Windows Phone 7.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru