Apple končí se službou Lala

Již před pár týdny se začaly objevovat spekulace o tom, že Apple ukončí fungování hudební služby Lala. A včera jejím uživatelům na e-mail přišlo potvrzení těchto spekulací. Apple přímo uvedl:
reklama

Přístup k hudbě budete mít do 31. května. Jakékoli mp3 skladby, které jste si ze služby Lala stáhli, budou hrát i po tomto datu jako součást vaší místní hudební knihovny. Do 31. května můžete stále kupovat nové skladby. Ode dneška již nejsou na službě Lala dostupné dárkové certifikáty, nepřijímáme nové uživatele a nová hudba již nebude přibývat.

Všechny peníze, které uživatelé mají na službě nahrané a neutratí je, budou převedeny do iTunes. S uzavřením Lala Apple neoznámil, že by chystal start podobné služby. I když se na zahraničních serverech objevují spekulace o tom, že Apple připravuje podobnou službu, je třeba říci, že je to velmi nepravděpodobné - spouštět konkurenci iTunes by pro Apple nemělo žádný užitek.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru