Apple ještě v tomto roce vydá upravenou verzi iPhonu 4

Podle serveru Digitimes Apple pracuje na verzi iPhonu 4, která bude kompatibilní se sítěmi CDMA. Na trhu by se měl objevit koncem roku.
reklama

Podle Digitimes má výrobce Pegatron od Apple zakázku na CDMA verze iPhonu 4 a "v současné době využívá své továrny v Šanghaji k jejich výrobě." Digitimes dodávají, že zařízení by se mělo začít prodávat ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. S podobnou zprávou již dříve v tomto roce přišel list Wall Street Journal. Výroba CDMA iPhonu 4 probíhá podle všeho proto, že o telefon má zájem americký operátor Verizon, jehož síť je CDMA. Pokud by to byla pravda, ztratil by další tamní operátor, AT&T, exkluzivní právo na americkém trhu iPhone 4 prodávat.

Na druhou stranu by bylo nelogické, kdyby Apple s CDMA iPhonem přišel půl roku po představení svého nového telefonu. Spousta amerických zákazníků totiž kvůli iPhonu odchází od svých současných operátorů (například od Verizonu) a pokud se dozví, že Apple vydal telefon s podporou CDMA půl roku po té, co od Verizonu odešli, nebudou jistě nadšeni. Verizon i Apple iPhone 4 s podporou CDMA popírají, je tedy otázkou, jak vše nakonec dopadne.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru