Apple iPhone: Změny firmwaru jen jedním směrem

Pokud si snad někdo myslel, že když si pořídí Apple iPhone, tak si s ním bude moci dělat cokoliv se mu zamane, musíme jej dnes zklamat – pokud jde o upgrady iPhonu, tak ty lze provádět pouze vzestupným směrem.
reklama

Pro mnoho lidí to zřejmě zní jako zdánlivě zbytečné hledání problémů tam, kde nejsou, ovšem praxe hovoří jasně: Minulý měsíc při uvedení iPhone OS 3.1 se nemálo osob snažilo vrátit upgrade na verzi 3.0 z důvodu objevivších se problémů, které se týkaly baterie, Wi-Fi a dalších věcí. Odpověď je prostá – nelze. Tedy oficiálně...

Apple iPhony a jejich upgrady fungují toho času tak, že pokud nějaký upgrade zanese do operačního systému chybu, má uživatel s ní zkrátka smůlu a musí počkat, dokud ji vývojáři Apple neopraví a tato oprava není schválená Applem (+/- 3 týdny řekněme). Jednoduché navrácení k předchozímu stavu, jak je zvykem u řady platforem, zkrátka není možné.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru