Aplikace Twitter Music míří na iOS

Twitter údajně připravuje vydání samostatné hudební aplikace založené na technologii služby We Are Hunted, kterou koupil minulý rok.
reklama

Aplikace se bude jmenovat Twitter Music a na iOS by se mohla objevit koncem tohoto měsíce. S informací přišel portál CNET s odkazem na dobře obeznámené zdroje. Twitter Music bude uživatelům doporučovat hudebníky a skladby v závislosti na tom, koho následují na Twitteru. Služba bude k streamování hudby využívat SoundCloud, pokud na něm bude daný hudebník mít nahranou hudbu. Jinak si uživatelé budou moci skladby přehrávat přes iTunes.

Aplikace zatím nebude propojena s jinými službami na streamování hudby typu Spotify nebo Rdio. Ikonka aplikace se bude skládat z šedého tlačítka Play a známého ptáka Twitteru. Samotná služba se bude skládat ze čtyř záložek: Doporučené, Právě hrají, Populární a Trendy.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru