Aplikace Amazon Cloud Player je nyní dostupná pro iOS

Amazon vydal svou aplikaci Cloud Player pro iPhone a iPod touch.
reklama

Aplikace přichází rok poté, co byl Cloud Player v březnu 2011 vydán pro Android. Verze pro iOS je však upravena a měla by mít příjemnější uživatelské rozhraní. Po instalaci Cloud Playeru jsou uživatelé požádáni, aby vložili své přihlašovací údaje, nebo aby si vytvořili nový účet ke službě Cloud Drive. Po přihlášení lze ihned začít přidávat vlastní hudbu na cloud. Služba nabízí řadu nastavení, z nichž užitečné může být zakázání streamování a stahování hudby, pokud není uživatel připojen k WiFi.

Pro začátek každý od Amazonu zdarma obdrží 5GB prostoru. Amazon Cloud Drive je služba, která umožňuje skladování digitální hudby, videí, fotografií a dokumentů na servery Amazonu. Cloud Player je podobný například Google Music nebo Apple iCloud. Služba umožňuje uživatelům ukládat data a přistupovat k nim prostřednictvím svých počítačů nebo chytrých telefonů. Cloud Drive je kompatibilní s hudbou zakoupenou jak na Amazonu, tak třeba na iTunes.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru