AOL zítra vydá vlastní RSS čtečku

Společnost AOL již zítra vydá svou vlastní RSS čtečku s názvem AOL Reader, která by měla sloužit jako náhrada Google Readeru.
reklama

AOL se při vývoji své čtečky údajně snažilo, aby byla co možná nejjednodušší a nejrychlejší. AOL Reader bude vydán jen týden před tím, než Google ukončí podporu svého Google Readeru. Společnost AOL není sama, kdo na náhradě čtečky od Googlu pracuje. Poté, co Google oznámil v březnu tohoto roku ukončení podpory svého Readeru a na internetu se proti tomuto rozhodnutí zvedla velká vlna nevole, zahájilo vývoj svých vlastních čteček několik známých technologických společností.

Portál Digg.com již dříve oznámil, že betaverzi své vlastní verze RSS čtečky, jež bude uživatelům umožňovat import dat z Google Readeru, vydá 26.6. Svou vlastní čtečku již potvrdily také portály Feedly a BlogLovin a spekuluje se o tom, že RSS čtečku připravuje dokonce i Facebook.

Zdroj: The Next Web

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru