AOL vydal webového klienta Alto

Vyznat se v příchozích e-mailech může být při nikdy nekončícím přívalu zpráv ze sociálních sítí, newsletterů a reklamních nabídek opravdu složité. AOL si myslí, že dokáže tento problém vyřešit - společnost přišla s webovým IMAP klientem Alto, pomocí něhož lze spravovat existující e-mailové účty. 
reklama

Alto je online ekvivalentem k desktopovým klientům jako Sparrow, Postbox nebo Outlook. Uživatel díky němu může spravovat až pět emailových účtů z jednoho jediného rozhraní. Aplikace v současné době podporuje nejznámější americké maily jako Gmail nebo Yahoo a samozřejmě také AOL. Po vložení přihlašovacích údajů k účtům začne Alto automaticky organizovat příchozí obsah do složek jako fotografie, zprávy s přílohou, zprávy ze sociálních sítí nebo denní nabídky. Díky tomu se uživatel může v příchozí poště lépe orientovat. Uživatelské rozhraní funguje na principu "drag and drop", takže lze jednotlivé zprávy jednoduše chytnout myší a přesunout je do požadované složky. 

Vytvářet lze samozřejmě i nové složky a přiřazovat jim pravidla, podle kterých mají být maily tříděny. Alto nabízí i pár nevšedních funkcí jako třeba možnost pomocí jednoho vyhledávacího políčka prohledat všechny připojené e-mailové účty nebo kliknout u příchozího mailu na tlačítko "snooze", díky kterému se daná zpráva objeví opět nahoře mezi doručenými za půl hodiny (hodí se třeba ve chvíli, kdy je uživatel zaneprázdněn, nemůže na mail právě reagovat, ale nechce na něj zapomenout). S Alto lze propojit i Facebook, Twitter nebo LinkedIn. 

Alto je postaven na HTML5 a optimalizován pro desktop i tablety. AOL podle svých slov plánuje v budoucnu vydat nativní aplikaci pro iOS.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru