Antivir VirusTotal Uploader nově také pro OS X

Bezpečnostní aplikace VirusTotal Uploader, která patří pod Google, byla uvolněna i ve verzi pro operační systém OS X. Soubory si s ní tak můžete zkontrolovat i na počítačích Mac.
reklama

VirusTotal Uploader je jednoduchý nástroj, který ve Windows umožňuje na vyžádání zkontrolovat vybrané soubory, a to přes kontextovou nabídku vyvolanou pravým tlačítkem myši. Bezpečnostní aplikace je nově k dispozici i na počítačích provozovaných pod operačním systémem OS X.

I v OS X funguje v kontextovém menu na souborech, poté, co vyberte funkci Otevřít v. Ale samozřejmě stačí i přetažení souborů na okno VirusTotal Uploaderu. Pokud jej neznáte, připomínám, že tento online antivir umožňuje prověřit vybrané soubory ve více jak 50 antivirových programech najednou.

VirusTotal Uploader

VirusTotal Uploader můžete stahovat z jeho webu:

Zdroj: VirusTotal Uploader for OS X

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru