Anglické prodeje videoher v ročním měřítku překonaly filmy, DVD a divadla

Jak napovídá průzkum provedený magazínem Daily Telegraph, angličtí spotřebitelé minulý rok vydali za videohry výrazně více, nežli za filmy na DVD, divadla i kina dohromady.
reklama

O tom, že digitální zábava je poslední léta oblastí, kam se přesunuje většina prostředků zábavní branže, již byly popsány stohy papíru (a nejen toho virtuálního), takže ani my dnes nebudeme mlátit prázdnou slámu a rovnou přejdeme k číslům.

Konkrétně v období sahajícím od září minulého roku do září toho letošního bylo za hry vydáno na 1,73 miliard GBP (cca 2,8 miliardy USD). Naopak kino, DVD a divadlo suma sumárum dosáhlo jen k 1,198 miliardám GBP (asi 1,95 miliard USD). Dle názorů mnoha osob stojí za takto vysokou mírou zisků především dvě věci – jednak zaměření se na supermarkety a za druhé, promyšlená politika slev.

Zdroj: Cnet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru