Android Studio 2.0 je venku

Google před pár dny uvolnil novou verzi svého vývojového prostředí pro tvorbu aplikací určených pro mobilní operační systém Android. Nejzajímavější funkcí Android Studio 2.0 je zřejmě Instant Run, okamžitý projev změny kódu v živé aplikaci.
reklama

Díky vlastnosti Instant Run tak není nutné aplikaci znovu kompilovat a reinstalovat APK. Android Studio 2.0 by také mělo mít až třikrát rychlejší emulátor, jehož pomalost mně osobně velmi vadila. Vývojové prostředí nyní využívá výhod vícejádrových procesorů.

Další novinky zahrnují integraci služby Cloud Test Lab, propojení Android Studia s Google Search pro zlepšení viditelnosti aplikace ve vyhledávačích a náhled GPU Debuggeru. Android Studio 2.0 je postaveno na IntelliJ 15.

Představení nového Android Studia najdete i na následujícím videu:

Zdroj: Google

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru