Android 4.3 Jelly Bean bude nejspíše představen příští týden

Někteří uživatelé podle nových informací již používají novou verzi mobilního operačního systému od Googlu. Dočkáme se jí příští týden?
reklama

I když Android 4.3 Jelly Bean nebyl ještě oficiálně představen, řada lidí jej již testuje. Portál SlashGear zjistil, že se k jeho serverům připojilo pátého května 17 zařízení s novou verzí tohoto operačního systému. Odkud tito uživatelé pocházeli, není jasné, dá se však tipovat, že z okolí centrály Googlu v Mountain View. Podle Slashgear OS běžel na telefonu Nexus 4 LTE. Neoficiální informace hovoří o tom, že Jelly Bean 4.3 bude podporovat nové technologie jako Buletooth Low Energy (BLE) a OpenGL ES 3.0. Jak již jeho jméno napovídá, BLE snižuje množství potřebné energie, aniž by ovlivňovalo konektivitu a OpenGL ES 3.0 zlepšuje grafiku.

Není překvapením, že je Android 4.3 již venku, vezmeme-li v úvahu, že experti očekávají jeho oficiální představení již příští týden na konferenci I/O v San Franciscu. Respektive, většina uživatelů asi očekávala Android 5.0 Key Lime Pie - na ten si však kvůli existenci verze 4.3 budeme muset ještě pár měsíců počkat.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru