Android 4.0 podporuje herní ovladače a HDMI

Inženýr Googlu Romain Guy včera na Twitteru oznámil, že Android 4.0 Ice Cream Sandwitch bude podporovat připojení herních ovladačů přes USB a HDMI.
reklama

Z krátké zprávy Romaina Guye tak vyplývá, že uživatelé budou moci proměnit své telefony Galaxy Nexus v herní konzole. I když v současné době nejsou dostupné žádné další informace, je jasné, že uživatelé budou k připojování herních ovladačů používat micro USB adaptéry. Jediným chytrým telefonem, na trhu, který hráčům umí zprostředkovat podobný herní zážitek, je nyní pouze Sony Xperia Play. Tento telefon má vysunovací game pad, čtyři tlačítka pro palec a citlivý joystick.

Připojení herního ovladače k telefonu s Androidem je velmi lákavé. Již brzy se totiž na trh dostanou tablety postavené na platformě Tegra 3 od Nvidie, které nabídnout extrémní výkon. Tablety také budou opatřeny normálním USB portem, takže nebude třeba micro USB adaptéru. Telefon Galaxy Nexus by se měl na americkém trhu objevit 10. listopadu. Další telefony s Androidem 4.0 se začnou prodávat až na počátku dalšího roku.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru