Android 4.0 ICS přichází na tablety od Samsungu

Samsung potvrdil, že uživatelé jeho tabletů Samsung Galaxy Tab 10.1, 8.9 a 7.7, které běží na Androidu Honeycomb, již brzy dostanou nový Ice Cream Sandwich.
reklama

Aktualizaci ICS si vlastníci zařízení budou moci stáhnout vzduchem nebo po připojení k počítači. Uživatelé tabletů od Samsungu tak dostanou Ice Cream Sandwitch v době, kdy Google vydal Android 4.1 Jelly Bean, jenž je nyní k vidění pouze na tabletu Google Nexus 7 a smartphonech Nexus a Nexus S. Není však jisté kdy (nebo zda) se Jelly Bean dostane i na starší zařízení Galaxy.

Ze statistik, které byly vydány v tomto týdnu, vyplývá, že Android 4.1 Jelly Bean využívá pouze 0.8 % všech zařízení s Androidem a pouze 15.9 % běží na Ice Cream Sandwich. Díky přechodu na ICS se uživatelé tabletu Samsung Galaxy Tab mohou těšit na lepší kontrolu svých dat přenášených na síti, vylepšené funkce fotoaparátu, aplikace Gallery, zlepšenou kontrolu pravopisu a v neposlední řadě také nastavitelnou velikost widgetů.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru