Amazon Test Drive umožňuje zkoušet aplikace na Androidu před koupí

Amazon přidal do své aplikace Appstore pro Android funkci, který uživatelům umožňuje, aby si vyzkoušeli na svých chytrých telefonech nové aplikace před tím, než si je koupí.
reklama

Testování aplikací probíhá v reálném čase přes cloud Amazonu a lze jej provést pomocí nové funkce s názvem Test Drive, jež je už nějakou dobu přístupná na desktopu. Ne každý telefon s Androidem bude moci Test Drive využít a ne všechny aplikace bude možno před koupí vyzkoušet. Podle Amazonu bude Test Drive podporovat více než 5000 aplikací, které jsou určeny pro základní dotykové displeje - aplikace, které využívají multitouch, klávesnici, mikrofon, kameru, gyroskop, NFC nebo GPS podporovány nebudou. 

Amazon také neprozradil, na kterých telefonech služba poběží. Pokud je váš mobil kompatibilní, měli byste vidět na produktové stránce té které aplikace tlačítko Test Drive. Jakmile toto tlačítko stisknete, začne se aplikace streamovat ze serverů Amazonu. Test Drive se nyní nachází ve fázi beta testování a je obsažen ve verzi 2.6.53 aplikace Amazon Appstore. Kompatibilita dalších telefonů s Androidem bude postupně přibývat.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru