Amazon nabízí bezplatné digitální kopie zakoupených CD

Amazon představil novou službu, jež zákazníkům, kteří si koupili od roku 1998 jakékoli fyzické CD, zpřístupní jeho obsah v digitální podobě zcela zdarma.
reklama

Služba s názvem Amazon AutoRip se vztahuje na 50 000 nejpopulárnějších alb za posledních patnáct let včetně CD od tří největších nahrávacích studií a stovek nezávislých studií a umělců. AutoRip si uživatelé nemusejí předplácet ani nijak aktivovat - dříve zakoupená alba se začnou ode dneška automaticky zobrazovat v knihovně Cloud Playeru a ti uživatelé, kteří si Cloud Player nikdy nestáhli, obdrží e-mail, jenž je o nové službě spraví. 

Amazon Cloud Player umožňuje každému uživateli uložit až 250 skladeb zcela zdarma, prémiový účet stojí 24,99 dolarů ročně a umožňuje uložit až 250 000 skladeb v 256kbps kvalitě (podobně jako iTunes Match). Služba běží na zařízeních Kindle Fire, telefonech a tabletech s Androidem, iPhonu, iPadu a iPodu toch, Roku a v neposlední řadě také chytrých televizorech a DVD přehrávačích Samsung. Amazon samozřejmě doufá, že nová služba pomůže zvýšit prodej digitální hudby.

Zdroj: Amazon

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru