Amazon Cloud Drive podporuje automatickou synchronizaci dat

Aplikace Amazon Cloud Drive nyní konečně umožňuje automaticky synchronizovat celé složky na cloud.
reklama

Amazon Cloud Drive je tu už nějakou dobu, avšak teprve před rokem Amazon usnadnil nahrávání dat na jeho servery pomocí speciální aplikace určené pro Windows a OS X. Na rozdíl od služeb jako Dropbox a Google Drive však aplikace Cloud Drive po uživatelích vyžadovala, aby manuálně nahrávali jednotlivá data, namísto automatické synchronizace celého adresáře mezi zařízeními a servery Amazonu. Až doposud. Včera odpoledne společnost vydala aktualizaci, jež konečně přináší možnost automatické synchronizace celého adresáře, o niž uživatelé prosili.

Nová aplikace Cloud Drive pro Mac a Windows vytvoří adresář na vašem lokálním disku a všechny soubory, které do něj vložíte automaticky nahraje na servery Amazonu nebo je synchronizuje, pokud je upravíte. Jakmile aplikaci nainstalujete na druhý počítač, všechny synchronizované soubory se zde také zpřístupní. Cloud Drive nabízí 5GB bezplatného prostoru s možností přikoupit si za 10 dolarů ročně dalších 15 GB či až 1TB za 500 dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru