Amazon Appstore nyní podporuje webové aplikace

Amazon oznámil, že jeho Appstore, v němž doposud byly dostupné pouze aplikace pro operační systém Android, bude od nynějška otevřen i pro webové aplikace.
reklama

Webové aplikace se budou prodávat vedle těch nativních pro Android a budou dostupné pro všechna zařízení, které e-shop v současné době podporuje. Pro vývojáře to znamená, že se již nadále nebudou muset učit vyvíjet nativní androidové aplikace nebo využívat nástroje třetích stran pro přepsání svých webových aplikací pro mobilní platformu. "Slýchali jsme od vývojářů, že přizpůsobování jejich webových aplikací pro mobilní zařízení může být složité, protože to často znamená přepsat jejich aplikaci, což stojí drahocenný čas," uvedl Mike George z Amazonu.

"Díky spuštění podpory webových aplikací napsaných v HTML5 vývojářům situaci značně usnadňujeme," dodal George. Vývojáři webových aplikací mohou díky in-App Purchasing API pro JavaScript také vydělávat prodejem digitálního obsahu (například speciální měny ve hrách, rozšiřující balíčky, upgrady) nebo předplatného čísel časopisů. Více informací najdete na stránce Amazon Mobile App Distribution Program.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru