Amaterský web o seriálu www.sgacz.wz.cz

Zdravim, už několikrát jsem zkousel ruzný blbosti na webgarden.cz atd. ale ted jsemse rozhodl že udělám neco kde je pouzito html atd. .... vetšina je dělaná v ptogramu RODEN web editor. a ješte bych chtěl dotat že na začátku sem neědel vubec nic ani na jakétéma udělat web tak jsem to jen zkusil.

Děkuji za kometář a názor

Reklama

Vždy se pokouším povzbudit nového webového nadšence... Tak tedy, vítám tě do rodiny.

K webu:

Zkus si ujasnit co vlastně chceš dělat. Zda se chceš stát kodérem nebo zda jsi ochoten věnovat svůj čas nějakému tématu a to se pak soustavně starat. Píšu to proto, že sám jsem si užil obojí a nějak jsem se nedovedl rozhodnout.

Doména wc.cz je z mého pohledu trošku tragédie - zkus vyzkoušet freehosting na serveru www.endora.cz.

Co tam získáš?

Mimo jiné i automatickou instalaci třech nejpopulárnějších cms a to: Wordpress, Joomla! a Drupal.

Osobně ti radím nauč se Wordpress (páč je fakt jednoduchý) a vyber si svého favorita z "ostrých systémů" - Joomlu nebo Drupal (doporučuji Drupal) a na těchto systémech začni stavět své weby. Ušetříš si spoustu námahy a získáš spoustu možností jak web snadno a rychle obohatit.

PS

Jakýkoliv pohyblivý/jezdící text většina čtenářů nesnáší... nepoužívej ho.

Ve Wordpressu nebo Drupalu vytvoříš podobný web (tvému) až 100* hezčí jen s nepatrným vynaložením času... Držím palce do dalšího budování.

 

Pozor na prázdné nebo neexistující stránky. Klikl jsem na Postavy a napsalo to, že stránka není. Čili jako čtenář bych mizel pryč.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář