Aktualizuje na Windows Vista SP2. Do 13. dubna

Patříte-li mezi uživatele Windows Vista bez instalovaných Service Packů, pak neotálejte s jejich instalací. 13. dubna totiž končí podpora Windows Vista bez servisních balíčků a také podpora Windows XP SP2.
reklama

Microsoft data ukončení podpory oznámil dostatečně dopředu, a přestože mnozí z nás zatlačí kvůli konci podpory Windows XP slzu v oku, je na čase přejít na novější systém. Co se týče Windows Vista, použití tohoto systému bez Service Packu nemá důvod.

Zavčas tedy aktualizujte na Windows Vista Service Pack 2, který je ke stažení zdarma. Po 13. dubnu 2010 už nebude Vista bez SP podporována.

Z interpretace článku na ZDNet UK rovněž vyplývá, že možnost stažení SP2 pro Windows Vista také skoční s příchodem 13. dubna.

Další informace o skončení podpory Windows XP a Windows Vista najdete na webu Microsoftu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru