aktualizace TOKEN

Po instalaci aktualizace Token do drupalu 6.22, se mi stalo toto:
Absolutně nevím co s tím :(

  • Modul Field je součástí cyklické závislosti. Tato situace není podporována a proto není možné modul zapnout.
  • Modul Field SQL storage je součástí cyklické závislosti. Tato situace není podporována a proto není možné modul zapnout.
  • user warning: Duplicate entry 'sites/all/modules/token/tokenstarter.module' for key 'PRIMARY' query: INSERT INTO drupal_1system (name, info, type, filename, status, throttle, bootstrap) VALUES ('tokenstarter', 'a:9:{s:4:\"name\";s:12:\"TokenSTARTER\";s:11:\"description\";s:72:\"Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.\";s:12:\"dependencies\";a:1:{i:0;s:5:\"token\";}s:4:\"core\";s:3:\"6.x\";s:7:\"version\";s:8:\"6.x-1.16\";s:7:\"project\";s:5:\"token\";s:9:\"datestamp\";s:10:\"1305745318\";s:10:\"dependents\";a:0:{}s:3:\"php\";s:5:\"4.3.5\";}', 'module', 'sites/all/modules/token/tokenstarter.module', 0, 0, 0) in /home/pavelsoukup.cz/grafika.pavelsoukup.cz/includes/module.inc on line 146.
Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den,
domnívám se, že máte nějaký zmatek ve verzích použitých modulů. Field SQL Storage je totiž součástí jádra Drupalu 7; jak se Vám dostal do Drupalu 6.22? Respektive neinstaloval jste do šestky Token pro sedmičku?

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru