AirWatch Workspace umožňuje bezpečnou kontejnerizaci dat

Americká společnost AirWatch na konferenci Connect 2013 v Londýně zveřejnila nové informace o svém řešení s názvem Workspace, jež umožňuje bezpečnou kontejnerizaci všech dat včetně e-mailu, aplikací a dalšího obsahu.

Reklama

Workspace, jenž je dostupný pro operační systémy iOS a Android, umožňuje jednotné přihlášení pro všechny aplikace AirWatch a další interní podnikové aplikace pomocí funkce Single Sign-On. Platforma AirWatch nabízí balík řešení, která lze snadno přizpůsobit bezpečnostním požadavkům, potřebám koncových uživatelů a typům zařízení. AirWatch Workspace vytváří konzistentní rozhraní koncového uživatele napříč mobilními platformami. 

Organizace, jež implementují BYOD (Bring Your Own Device), mohou využít Workspace k udržení bezpečnosti korporátních dat v aplikacích při současném zachování uživatelovy kontroly nad zařízením. Zaměstnanci mohou prohlížet spravované aplikace pomocí duálního nebo jednotného zobrazení. V rámci duálního zobrazení jsou korporátní a osobní data na zařízení zcela oddělena a koncový uživatel může přistupovat ke korporátním zdrojům pouze tehdy, pokud je přihlášený do zabezpečeného prostoru. Při jednotném zobrazení uživatelé mohou prohlížet korporátní zdroje spolu se svými osobními aplikacemi.

Zdroj: TZ

Reklama

Přidat komentář