AirWatch Workspace umožňuje bezpečnou kontejnerizaci dat

Americká společnost AirWatch na konferenci Connect 2013 v Londýně zveřejnila nové informace o svém řešení s názvem Workspace, jež umožňuje bezpečnou kontejnerizaci všech dat včetně e-mailu, aplikací a dalšího obsahu.
reklama

Workspace, jenž je dostupný pro operační systémy iOS a Android, umožňuje jednotné přihlášení pro všechny aplikace AirWatch a další interní podnikové aplikace pomocí funkce Single Sign-On. Platforma AirWatch nabízí balík řešení, která lze snadno přizpůsobit bezpečnostním požadavkům, potřebám koncových uživatelů a typům zařízení. AirWatch Workspace vytváří konzistentní rozhraní koncového uživatele napříč mobilními platformami. 

Organizace, jež implementují BYOD (Bring Your Own Device), mohou využít Workspace k udržení bezpečnosti korporátních dat v aplikacích při současném zachování uživatelovy kontroly nad zařízením. Zaměstnanci mohou prohlížet spravované aplikace pomocí duálního nebo jednotného zobrazení. V rámci duálního zobrazení jsou korporátní a osobní data na zařízení zcela oddělena a koncový uživatel může přistupovat ke korporátním zdrojům pouze tehdy, pokud je přihlášený do zabezpečeného prostoru. Při jednotném zobrazení uživatelé mohou prohlížet korporátní zdroje spolu se svými osobními aplikacemi.

Zdroj: TZ

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru