Advent se Zoner Pressem – 24 slev, bonusů a akčních nabídek

Zoner Press připravil pro své zákazníky adventní kalendář nabízející každý den určité slevy a bonusy. Stačí jej sledovat a kouknout se, jaká nabídka se zobrazí každý den ve 12 hodin.
reklama

Bonusový adventní kalendář tak zákazníkům Zoner Pressu každý den nabídne jinou slevu nebo akční nabídku. Kromě denních slev jsou v kalendáři ještě zobrazeny písmena místo okének, která již byla otevřena. Písmena dohromady tvoří nějaký text, který lze rozluštit a zaslat prostřednictvím formuláře pod kalendářem. Soutěží se o balíček knih v hodnotě 1000 Kč a skleněný hrneček k tomu.

Soutěžní adventní kalendář najdete na adrese advent.zonerpress.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru